Jachting na Lipně: Uspořádejte vlastní závod jachet

Máte chuť zažít něco neobvyklého se svými obchodními partnery či kolegy z práce? Uspořádejte si vlastní závod jachet na Lipně!

  • zúčastnit se může kdokoli bez ohledu na zkušenosti či věk
  • máme k dispozici celkem 9 jachet různých velikostí
  • vše připravíme na míru vašim požadavkům
  • komplexní služby včetně ubytování, wellness či restaurace pod jednou střechou
  • výlohy za závod lze pojmout jako daňový náklad v podobě reklamy.

 

Zaujal vás jachting na Lipně? Pište či volejte

Napište nám vzkaz pomocí formuláře níže nebo volejte

Kontaktní osoba: Dorina Šebíková
Telefon: +420 725 991 991


Jachting je super

Jachtařský závod je skvělou netradiční příležitostí, jak ohromit své obchodní partnery nebo uspořádat firemní akci, na kterou budete dlouho vzpomínat. Nabízíme možnost uspořádat vlastní jachtingový závod v krásném a příjemném prostředí Lipna. Jachting je sport, který zaujme každého.

Zajistíme vám plný servis – zapůjčíme jachty, poskytneme zkušené kapitány, ubytujeme vás v komfortních apartmánových domech. V našemareálu LIPNO Point přímo na břehu Lipna dále najdete restauraci s výhledem na vodní hladinu, SportArenu s řadou sportů a také wellness.

Obavy z přílišné náročnosti jsou zbytečné. Máme s pořádáním závodů jachet četné zkušenosti a víme, že je zvládne každý. A pokud by se kdokoli přece jen cítil vysílený, okamžitě jej odvezeme člunem na břeh. Z minulosti však víme, že kdokoli se bál a svůj strach překonal, nelitoval.

Možná si řeknete – jachting a na Lipně? Odpověď je jednoduchá:
přijeďte a uvidíte sami. Pokud máte za sebou jachtařské zážitky z Chorvatska či Řecka, můžeme vás ujistit, že Lipno si s tamními podmínkami nijak nezadá. A jeho nespornou předností je dostupnost – z Prahy jste u nás za dvě a půl, z Brna za tři a půl hodiny. Není to nádherný pocit vědět, že kvalitní jachting je možné provozovat i tak blízko?

Neváhejte nás kontaktovat

KalendářNyní

Ceník
Každý je jiný a každý má specifické požadavky. Velmi rádi vám připravíme kompletní nabídku zcela na míru včetně finanční kalkulace. Neváhejte nám napsat, připravíme vám balíček podle vašich představ.
Fotogalerie